Ваші страхові пільги

Ver en español | 查看中文 | 한국어로 보기 | Посмотреть на русском | Xem bằng tiếng việt | Переглянути укр | عربى | មើលជាភាសាខ្មែរ | Soomaali | ਪੰਜਾਬੀ

 

Піклування про себе починається з медичного страхування

Ви можете скористатися високоякісним медичним страхуванням за доступною ціною, розробленим спеціально для помічників. Докладну інформацію про ваш план страхування можна дізнатися, перейшовши за вказаними далі посиланнями. Докладніше про те, як отримати покриття.

Ваші страхові пільги

Щоб дізнатися докладніше про конкретний план або отримати доступ до Health Benefits Guide (Посібник щодо страхових пільг), виберіть свій план медичного страхування нижче.

KPWA HMO
KPNW HMO
Aetna PPO KPWA POS

Отримайте інформацію про KPWA HMO

Отримайте інформацію про KPNW HMO

Отримайте інформацію про Aetna PPO

Отримайте інформацію про KPWA POS

KPWA HMO = Kaiser Permanente Washington HMO, KPNW HMO = Kaiser Permanente Northwest HMO, KPWA POS = Kaiser Permanente of Washington POS

Який план я використовую?

Ваш план медичного обслуговування визначається автоматично на основі вашого поштового індексу. Якщо ви невпевнені, яким планом медичного страхування користуєтеся зараз, скористайтеся зазначеною далі мапою.

Якщо ви невпевнені, який план використовуєте, і бажаєте дізнатися це, увійдіть у Health: My Plan або зателефонуйте в службу підтримки клієнтів SEIU 775 Benefits Group за номером 1-877-606-6705.

Реєструючи дітей, які перебувають на вашому утриманні, вам потрібно буде підтвердити вашу спорідненість із ними, перш ніж почне діяти покриття. Щоб зробити це, надішліть по документу на кожну дитину, яку реєструєте. Рекомендуємо подавати документи Dependent Verification (Підтвердження наявності утриманців) разом із заповненою формою Health Benefits Application (Заявка на медичне страхування).  Якщо зробити так не вдається, ви маєте подати документи Dependent Verification (Підтвердження наявності утриманців) до 30 вересня 2023 року. Якщо ви надсилаєте Dependent Verification (Підтвердження наявності утриманців) окремо, не забудьте позначити його своїм іменем і прізвищем, а також останніми чотирма цифрами номера соціального страхування.  Докладніше про схвалені документи для Dependent Verification (Підтвердження наявності утриманців).

Ваш план медичного обслуговування визначається на основі вашого поштового індексу.

Якщо ви проживаєте в зоні обслуговування Kaiser Permanente (30 миль від мережі постачальників Kaiser Permanente of Washington (KPWA) або Kaiser Foundation of the Northwest (KPNW)), вас буде зареєстровано в плані KPWA або KPNW залежно від вашого поштового індексу. Якщо ви проживаєте поза межами зони обслуговування Kaiser Permanente (KPWA і KPNW), вас буде зареєстровано в плані Aetna.

ПРИМІТКА. Зміна вашої адреси може призвести до змінення вашого плану медичного обслуговування. Якщо ваш план потрібно буде змінити відповідно до нової адреси, ви отримаєте письмове повідомлення про зміну плану.

Якщо ви додасте в покриття своїх дітей, які перебувають на вашому утриманні, їх буде зареєстровано в тому самому плані, який використовуєте ви.

Щоб відпрацьовані години використовувалися під час оцінювання права на отримання переваг, роботодавець має отримати дані про відповідні години впродовж 60 днів від дати їх відпрацювання. Роботодавець повідомлятиме про відпрацьовані вами години SEIU 775 Benefits Group. Якщо повідомити про години запізно, їх буде зареєстровано, проте вони не враховуватимуться для продовження дії покриття.

Приклад: про відпрацьовані години в січні роботодавцю слід повідомити до 31 березня; роботодавець має надіслати SEIU 775 Benefits Group ці дані до 20 квітня, щоб гарантувати покриття за березень.

Якщо вашу щомісячну доплату за покриття не вдасться стягнути із заробітної плати, ви отримаєте сповіщення про оплату вручну, згідно з яким вам потрібно буде здійснити платіж через PayPal за допомогою Health: My Plan, чеку, чи грошового переказу. Якщо платіж за страхування утриманців не буде здійснено, покриття буде припинено.

Надішліть чек чи грошовий переказ разом із відривним талоном про оплату вручну на адресу:

SEIU 775 Benefits Group
Поштова скринька 5349
Carol Stream, IL 60197-5349

Якщо ви не бажаєте реєструватися в програмі медичного страхування чи бажаєте припинити дію свого покриття й/або покриття утриманця (якщо ви й/або утриманець уже зареєстровані), можна заповнити форму під назвою Waive Coverage (Відмова під покриття). Якщо ви вирішите відмовитися від покриття, ви не зможете знову зареєструватися до наступного періоду Open Enrollment (Відкрита реєстрація) (щороку з 1 до 20 липня) або якщо у вас не станеться відповідна життєва подія (QLE).

Якщо ви надішлете відмову 15 числа відповідного місяця чи раніше, страхове покриття для вас і/або вашого утриманця завершиться 1 числа наступного місяця. Якщо ви надішлете відмову від 16 до 31 числа відповідного місяця, страхове покриття для вас і/або вашого утриманця завершиться 1 числа через місяць.

Приклад: 

  • Якщо ви надішлете відмову від 1 до 15 січня, покриття припиниться 1 лютого.
  • Якщо ви надішлете відмову від 16 до 31 січня, покриття припиниться 1 березня.

Вашу дитину можна зареєструвати в програмі медичного страхування через SEIU 775 Benefits Group (офіційна назва ‒ SEIU Healthcare NW Health Benefits Trust) лише раз; якщо ви й ваш партнер отримуєте покриття як помічники, зареєструвати дитину зможе тільки один із батьків. Проте, якщо ваш партнер має медичне страхування від іншого роботодавця, зареєструвати дитину зможуть обоє батьків, у результаті чого дитина матиме 2 плани медичного страхування.

Прозорість плану медичного страхування

З 1 липня 2022 року ваш постачальник медичного страхування зобов’язаний відповідно до Transparency in Coverage Rule (Постанова про прозорість у наданні покриття) зазначати інформацію про вартість медичних послуг, на які діє покриття. Така прозорість цін у плані медичного страхування дасть вам змогу зрозуміти вартість товару чи послуги, на які дає покриття, до отримання допомоги. Докладніше про прозорість плану медичного страхування

Підтримка щодо страхових пільг

Якщо ви маєте запитання щодо страхових пільг або вам потрібна мовна допомога, телефонуйте в службу підтримки клієнтів SEIU 775 Benefits Group за номером 1-877-606-6705 з понеділка до п’ятниці 8:00–18:00 за північноамериканським тихоокеанським часом, за винятком таких святкових днів:

  • Новий рік
  • День пам’яті
  • День незалежності
  • День праці
  • День подяки
  • Різдво