Звертайтеся до лікаря безкоштовно з Aetna PPO

Запишіться на безкоштовний прийом до свого основного лікаря!

Ver en español | 查看中文 | 한국어로 보기 | Посмотреть на русском | Xem bằng tiếng việt | عربى | មើលជាភាសាខ្មែរ | Soomaali | ਪੰਜਾਬੀ

 

 

 

Як помічник, у якого є медичне страхування Aetna, що надається через SEIU 775 Benefits Group, ви маєте чудові медичні та стоматологічні переваги.

Найкраще почати знайомство з вашим планом медичного страхування з візиту до лікаря (який також називається лікарем первинної медичної допомоги, або РСР). Ваш лікар може допомогти із загальними медичними потребами, виявити ризики для здоров’я та направити вас до спеціаліста, якщо це необхідно.

Знайти лікаря можна на сайті Aetna або зателефонувавши до Aetna Member Services (служби обслуговування учасників Aetna).

Знайдіть лікаря та запишіться на прийом

Онлайн обліковий запис економить час, дозволяючи легко отримати доступ до вашої ідентифікаційної картки в будь-який час, знайти найближчих до вас мережевих постачальників, відстежувати витрати й прогрес вашої франшизи та багато іншого.

Створіть обліковий запис або увійдіть у систему, щоб знайти лікаря. Після входу в систему перейдіть до розділу «Знайти медичну допомогу», щоб знайти лікарів, клініки та лікарні поблизу вас тощо. Ви також можете зателефонувати за номером 1-888-982-3862, щоб знайти лікаря.

Якщо вам потрібна допомога в налаштуванні онлайн облікового запису, зателефонуйте до Aetna Member Services (служби обслуговування учасників Aetna) за номером 1-855-736-9469.

Після вибору лікаря ви можете записатися на прийом онлайн або зателефонувати безпосередньо в його офіс.

Медичні послуги будь-де

Ви також можете отримати медичні послуги віртуально за допомогою смартфона, комп’ютера або планшета. Aetna пропонує такі варіанти послуг віртуальної допомоги:

  • Віртуальна допомога: Ви можете отримати віртуальну допомогу за допомогою Teladoc Health або MinuteClinic Virtual Care. Увійдіть до свого онлайн облікового запису Aetna, щоб перевірити, чи відповідаєте критеріям.
  • Цілодобова медсестринська лінія: Поговоріть із дипломованою медсестрою про проблеми зі здоров’ям, коли вам потрібно, за допомогою повідомлень або чату в реальному часі. Почніть з того, що увійдіть до свого облікового запису Aetna або зателефонуйте за номером 1-888-434-9473 (TTY 711).
  • Віртуальна допомога щодо емоційного здоров’я: Отримайте консультацію, допомогу щодо ліків, підтримку в боротьбі зі стресом, тривогою тощо, не виходячи з дому. Увійдіть до свого онлайн облікового запису Aetna, щоб переглянути всі доступні послуги та програми щодо емоційного здоров’я.

Ви також можете завантажити додаток Aetna Health, щоб швидко й безпечно керувати своїм медичним страхуванням зі свого смартфона.

Дізнайтеся про свій план медичного страхування Aetna

Додаткову інформацію про ваше медичне страхування, зокрема про перелік послуг, ви знайдете в посібнику Health Benefits Guide Aetna 2023 (Посібник щодо страхових пільг Aetna 2023).

 

Отримайте інформацію про Aetna PPO

Потрібна допомога?

Ви можете зателефонувати до Member Services )служби обслуговування учасників) за номером, вказаним у вашій ідентифікаційній картці, щоб отримати персоналізоване обслуговування. Або ж увійдіть до свого онлайн облікового запису Aetna, щоб переглянути варіанти для телефону, електронної пошти та чату.

Мовні послуги та послуги перекладача доступні багатьма мовами. Якщо вам потрібні послуги перекладача, звертайтеся за номером 1-866-353-9802 (TTY 711). Ви також можете відвідати вебсайт Aetna, щоб отримати більше інформації про допомогу з мовного питання.